• Programma

    Datum TijdVertrekWedstrijdStatusRijdersScheidsrechterDetails
    11 dec. 14:15Nieuwe Niedorp JO17-1 - s.v. Enkhuizen JO17-2Te spelenJim Rens
    11 dec. 14:15Nieuwe Niedorp JO15-1 - Grasshoppers JO15-1Te spelenJoe Stoter
    11 dec. 12:30Nieuwe Niedorp JO13-1 - VIOS-W JO13-2Te spelenWout Berger
    11 dec. 10:45VZV JO11-1 - Nieuwe Niedorp JO11-1Te spelen
    11 dec. 08:45Schagen United JO10-3 - Nieuwe Niedorp JO10-1Te spelen-
    11 dec. 10:00Nieuwe Niedorp JO9-1 - Koedijk JO9-2Te spelenKick Klaver
    11 dec. 10:15Reiger Boys JO9-3 - Nieuwe Niedorp JO9-2Te spelen-
    11 dec. 11:15Hollandia T JO8-2 - Nieuwe Niedorp JO8-1Te spelen-
    11 dec. 11:15Schagen United JO8 Blauw - Nieuwe Niedorp JO8-2Te spelen-
    11 dec. 12:30Nieuwe Niedorp MO17-1 - Wieringermeer MO17-1Te spelen-
    11 dec. 10:00Nieuwe Niedorp MO10-1 - Schagen United MO10-3Te spelenJulia Koopman
    12 dec. 11:00Nieuwe Niedorp 2 - SV Spartanen 3Te spelen
    12 dec. 11:30Schagen United 3 - Nieuwe Niedorp 3Te spelen-
    12 dec. 13:00Nieuwe Niedorp 4 - Hollandia T 4Te spelen
    12 dec. 12:00Nieuwe Niedorp JO19-1 - Valken de JO19-1Te spelen
    18 dec. 17:00Nieuwe Niedorp JO19-1 - HCSC JO19-1Te spelen
    18 dec. 12:30Nieuwe Niedorp MO17-1 - VIOS-W MO17-1Te spelen-
  • Zaterdag 11 december                                                                     

    8.00 tot 12.30            kantinedienst                      Ouder van Floor van der Molen, Ouder van Max Bet

    12.00 tot 15:00          kantinedienst                      Ouder van Teun Klaver

    12.30 tot eind            kantinedienst                      Ouder van Floor Negenman, Ouder van Jurgen Beers

    8.00 tot 12.30            bestuursdienst                    Rob  Heddes

    12.30 tot eind            bestuursdienst                    Carlo Molducci

    Zondag 12 december                                                                        

                                       bestuursdienst                    Karlijn