• VV NIEUWE NIEDORP START WALKING FOOTBALL

  Het primaire doel van Walking Football is het vergroten van de sportparticipatie onder mannen van 35+ jaar en ouder om een bijdrage te leveren aan een gezondere leefstijl, verbetering van de gezondheid en uitbreiding van hun sociale netwerk. Kortom:

  *Genieten van het voetbalspelletje;
  *Lekker fit blijven;
  *Lekker dollen met elkaar;
  *Gezellig nazitten;
  *Belangrijk onderdeel uitmaken van de vereniging.

  Er wordt gespeeld door 6 tegen 6 spelers, zonder keepers, op een veld van 42 x 21 meter, met goals van 3x1m en waarbij er continu door kan worden gewisseld. Er mag niet worden gerend, er mogen geen slidings worden gemaakt en de bal mag niet boven heuphoogte komen. Walking Football heeft met behoud van het spelplezier een lagere intensiteit, waardoor blessures kunnen worden voorkomen.

  Op donderdag avond 16 januari houden wij een informatie avond.
  Bent u geïnteresseerd neem dan contact op met Marc Veenstra, contactpersoon Walking Football VV Nieuwe Niedorp 06-24957270 of WalkingFootball@vvnieuweniedorp.nl.