• Programma

    Datum TijdVertrekWedstrijdStatusRijdersScheidsrechterDetails
    22 feb. 09:2008:50Nieuwe Niedorp JO7-1 - Noorderend HHW-NoordTe spelen
    22 feb. 10:4010:00Nieuwe Niedorp JO11-1 - Spartahal SchagenTe spelenScholte
    22 feb. 11:4011:10Nieuwe Niedorp 11-2 - t'Zijveld 't VeldTe spelenKlaver
    22 feb. 11:4011:10Nieuwe Niedorp JO6-1 - Noorderend HHW-NoordTe spelen
    22 feb. 12:2011:45Nieuwe Niedorp JO12-2 - Geestmerambacht N-ScharwoudeTe spelenVan Soelen
    22 feb. 13:0012:25Nieuwe niedorp JO12-1 - Geestmerambacht N-ScharwoudeTe spelenKlaassen
    22 feb. 15:2014:40Nieuwe Niedorp JO10-1 - Harenkarspelhal TuitjenhornTe spelenDekker
    22 feb. 10:40Nieuwe Niedorp JO8-1 - NiedorphalTe spelen-
    22 feb. 13:00Nieuwe Niedorp JO9-1 - NiedorphalTe spelen-
    22 feb. 13:40Nieuwe Niedorp JO11-3 - NiedorphalTe spelen-
    29 feb. 11:0013:20ZAP JO15-2 - Nieuwe Niedorp JO15-1Te spelenBlokker,Koster,Koorn
    29 feb. 10:0009:10ST Sint Boys/Vesdo JO13-1G - Nieuwe Niedorp JO13-2Te spelenSpaansen,Kuijs
    29 feb. 10:3009:40Schagen United MO13-1 - Nieuwe Niedorp MO13-1Te spelenPronk,vdMolen,Mienis-
    1 mrt. 14:00Nieuwe Niedorp 1 - Duinrand S 1Te spelen-
    1 mrt. 10:00JVC 3 - Nieuwe Niedorp 2Te spelen-
    1 mrt. 11:00Nieuwe Niedorp 3 - WMC 2Te spelen-
    1 mrt. 13:3012:30Succes JO17-1 - Nieuwe Niedorp JO17-1Te spelenHoep,groot,Bleeker
  • Het programma van de Zaalvoetbal staat op de website van szvv.nl, jeugdwintercompetitie.

    https://szvv.nl/jeugd/jwc_programma.htm

     

    Onderstaande spelers zijn ingedeeld als scheidsrechter in de Niedorphal te Winkel.

    15 februari 2020          10:00 t/m 12:00          Pim Beijens en Skip Grote

    15 februari 2020          12:00 t/m 14:00           Jens Pronk en Huub Otter

    15 februari 2020          14:00 t/m 16:00           Cas Witsmeer en Youri Breij

    Graag 15 min van te voren aanwezig zijn.

     

    Zaterdag 8 februari

    8.00 tot 12.30                                               kantinedienst                                       Ouder van Luuk Droog, Ouder van Ted Gropstra

    12.30 tot eind                                              kantinedienst                                       Ouder van Tim Boon, Ouder van Senna Regenboog

    8.00 tot 12.30                                               bestuursdienst                                    Stijn Blokker

    12.30 tot eind                                              bestuursdienst                                    Mathijs Broersen

    Zondag 9 februari

    9:30 tot einde                                              kantinedienst                                       Jos Eelsing (kas halen) en Giel Bruin