• Nieuwe Niedorp VR1

  • Nieuwe Niedorp VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Koorn, NikaOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Jarigen

    NaamWedstrijdAccommodatieDetails
    22 mei. 11:00Dirkshorn VR1 - Nieuwe Niedorp VR1Sportpark Dirkshorn
    29 mei. 11:00Callantsoog VR2 - Nieuwe Niedorp VR1Sportpark Callantsoog
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Nieuwe Niedorp VR1 - Koedijk VR12 - 7
    8 mei.Zeevogels VR1 - Nieuwe Niedorp VR19 - 0
  • Poulestanden Nieuwe Niedorp VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zeevogels VR1171421117219644
    2Koedijk VR117141286315543
    3ST Kleine Sluis/ZAP VR118103554361833
    4HSV VR218102656272932
    5Alcmaria Victrix VR21910097082-1230
    6Duinrand S Vr11882847351226
    7WMC VR1188285347626
    8LSVV VR21972104338523
    9Dirkshorn VR1166374436821
    10Nieuwe Niedorp VR118211526108-827
    11Callantsoog VR21800184139-1350
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bezuijen, IngeTeamspeler
    Borsje, LiekeTeamspeler
    Breij, LisaTeamspeler
    Eelsing, BrittTeamspeler
    Kooij, SaskiaTeamspeler
    Koorn, NikaTeamspeler
    Molenaar, ZonneTeamspeler
    Oudhuis, AnoukTeamspeler
    Poland, FemkeTeamspeler
    Schilder, NinaTeamspeler
    Telleman, JuulTeamspeler
    Witsmeer, MerelTeamspeler
    Zut, SydneyTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Dirkshorn VR1

    VS

    Nieuwe Niedorp VR1

    22 mei 202211:00 uur
    Sportpark Dirkshorn Veld C

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Nieuwe Niedorp VR1

    513 Vrouwen Zondag

    1,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,39

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd